Wypadek samochodowy

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wypadek samochodowy

Postautor: polacoll » 07 lut 2017, 12:48

Witam, uczestniczyłam w wypadku samochodowym w którym obiłam swoje nowe auto. Ubezpieczyciel wypłacił mi niskie świadczenie nie biorąc pod uwagę wartości rynkowej mojego auta. Bardzo dużo na tym straciłam, jednak ta firma http://automobilis.pl/doplaty-do-odszko ... samochodu/ zaproponowała odkup mojej szkody na bardzo dobrych warunkach. Sprawa jest w toku. Polecam firmę AUTOMOBILIS.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2017, 12:54 przez polacoll, łącznie zmieniany 2 razy.
polacoll
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2017, 14:29


Re: Wypadek samochodowy

Postautor: klinczy » 07 lut 2017, 15:26

klinczy
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2017, 14:39

Re: Wypadek samochodowy

Postautor: ewalina84 » 27 cze 2017, 14:00

Skoro oprawa jest w toku to chyba trudno powiedzieć. Ja uczestniczyłam w wypadku samochodowym w wyniku którego doznałam złamania prawej ręki ale ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania z NNW bo miałam nie zapięte pasy bezpieczeństwa.
ewalina84
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 27 sty 2017, 12:47

Re: Wypadek samochodowy

Postautor: zeberka » 08 gru 2018, 11:59

A kto się zajmował naprawą Twojego auta? Ja też miałam ostatnio wypadek i moje auto trafiło do blacharstwo lakiernictwo łódź. Muszę polecić ich za bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Auto szybko było do odbioru, wyglądało jak nowe :)
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Wypadek samochodowy

Postautor: monika49 » 26 mar 2019, 23:09

Istotne według mnie jest to gdzie miejsce miał ten wypadek. Jeżeli działo się to za granicą to sądzę, że przyda Ci się portal https://euroodszkodowania.pl . Jest to niezależny portal o charakterystyce poradnikowej skierowany do osób, które miały wypadek za granicą i szukają informacji o odszkodowaniu.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Wypadek samochodowy

Postautor: gg83 » 02 gru 2019, 21:46

Dokładnie. Miejsce wypadku jest niezwykle istotne. Od tego zależy jaką firmę należy wziąć do pomocy. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/odszkod ... mochodowy/ jest na przykład namiar na firmę odszkodowawczą, które zajmuje się odzyskiwaniem należności za wypadki w UK. Na stronie jest komplet informacji na ten temat.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22


Re: Wypadek samochodowy

Postautor: dominika123 » 21 sty 2022, 14:34

A kto się zajmował naprawą Twojego auta? Ja też miałam ostatnio wypadek i moje auto trafiło do kris-cars.eu/]blacharstwo lakiernictwo łódź[/url]. Muszę polecić ich za bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Auto szybko było do odbioru, wyglądało jak nowe :)
a widzisz, wazny jest lakiernik, lakiernictwo to nie taka prosta sprawa


__________________
https://www.iicd.pl/ile-kosztuje-blacharz-i-lakiernik/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29


Re: Wypadek samochodowy

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 23:44

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości