wesele w Warszawie

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

wesele w Warszawie

Postautor: dunin89 » 13 sty 2018, 18:12

Jestem w trakcie załatwiania swojego wesela. Szukam dobrego dj'a lub wodzireja na wesele z Warszawy. Natrafiłem na ciekawą stronkę http://wmstudio.pl/
Może ktoś ma jakieś opinie, własne doświadczenia z tym zespołem?
dunin89
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 mar 2016, 22:46


Re: wesele w Warszawie

Postautor: pawel_k19 » 19 lut 2018, 20:05

Czy już wiesz, w jakim miejscu je zorganizujesz? Jeśli nie, rozważ organizację przyjęcia pod Warszawą, a gwarantuję Ci, że zapłacisz za nie mniej. Świetnymi opiniami cieszy się https://www.hotelponiatowski.pl/ położony w Wólce Kosowskiej (są w nim organizowane nie tylko przyjęcia weselne, ale również chrzciny, czy konferencje firmowe).
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: wesele w Warszawie

Postautor: Ryty » 27 lut 2018, 21:08

Show na Saksofonach - tych weź.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: wesele w Warszawie

Postautor: Jamila » 26 kwie 2018, 13:51

jaki Tort na wesele proponujecie? I czy to prawda, że istnieją kwiaty jadalne podobną są bardzo zdrowe i odżywcze a przy okazji prześlicznie wyglądają właśnie na torcie weselnym. Podam Wam ciekawy przykład, czytałam o stokrotce, ma właściwości przeciwzapalne. Dla mnie to szok, aczkolwiek dlatego pytałam was czy wiecie, ze coś takiego istnieje.
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: wesele w Warszawie

Postautor: cruella3 » 11 cze 2018, 7:09

My się zdecydowaliśmy na wesele w Albizji, to piękna sala balowa http://albizja.pl/ ślicznie urządzona i przestrzenna, na zewnątrz też jest dużo miejsca. Jedzenie było wyśmienite, a obsługa też bardzo kompetentna i przemiła.
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: wesele w Warszawie

Postautor: zeberka » 17 wrz 2018, 11:18

A co z zaproszeniami? Macie już wybrane swoje wzory? Wiem, że to nie jest łatwe - tym bardziej kiedy tyle wzorów dostępnych jest na rynku. Ja się zastanawiam w ramach kolekcji glamour: https://www.zapi.pl/8-zaproszenia-slubne-glamour. Które najładniejsze? :)
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: wesele w Warszawie

Postautor: pasetta » 27 lut 2019, 11:08

A atrakcje dla gości już przemyślane? bo sam dj, dobra sala i tort to za mało jeszcze. Ja przed swoim weselem to się długo głowiłam co się jeszcze gościom spodoba i co załatwiać. Fajerwerki chciałam ale jak się dowiedziałam ile za w miarę ciekawy pokaz trzeba zapłacić to szybko zrezygnowałam. Zdecydowałam się za to za namową koleżanki na fotobudkę. Udało się zaklepać termin u Pana który ma najlepszą u nas w mieście, marki https://smove.pl/. I jak się sprawdziła? tak jak się spodziewałam, goście byli zachwyceni :) każdy robił zdjęcia, cieszył się, pokazywał innym bo fotki muszę przyznać bardzo dobre. Nie spodziewałam się że na szybko drukowane mogą być w takiej jakości. W końcu to trochę inna zasada działania, drukuje się w minutkę? i to spore zdjęcie przecież. Muszą naprawdę dobre części mieć, aparaty też, lampy. Z fajnym tłem można zrobić zdjęcia perfect! w każdym razie ja serdecznie polecam.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: wesele w Warszawie

Postautor: Dumka222 » 14 mar 2019, 19:45

No sporo miejsc, my jak szukaliśmy to się najeździlismy a ostatecznie robiliśmy w sali Polna Róża koło Legionowa. Mają bardzo dobrą kuchnię, menu na wesele jest bogate. No i fajne jest to że mają tez ładny ogródek, więc można wyjsć, przewietrzyć się, zapalić czy coś takiego
Dumka222
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:00

Re: wesele w Warszawie

Postautor: zmigi » 23 kwie 2019, 7:45

My mamy wesele zaplanowane na końcówkę sierpnia i tak się zastanawiam co myślicie o zwyczaju upominków dla gości. Chodzi mi o jakiś drobiazg, który dostanie każdy gość. Jakieś ozdobne mydełko albo mały słoiczek miodu. Kilka propozycji widziałam też na https://www.slubnezakupy.pl/252-upominki-dla-gosci Myślę, że to miły zwyczaj, a Wy co sądzicie?
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: wesele w Warszawie

Postautor: Weselna » 01 maja 2019, 11:08

My mamy wesele zaplanowane na końcówkę sierpnia i tak się zastanawiam co myślicie o zwyczaju upominków dla gości. Chodzi mi o jakiś drobiazg, który dostanie każdy gość. Jakieś ozdobne mydełko albo mały słoiczek miodu. Kilka propozycji widziałam też na Myślę, że to miły zwyczaj, a Wy co sądzicie?
Pomysł fajny, a inspiracji możesz poszukać jeszcze w poradniku ślubnym.
Weselna
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2019, 11:03

Re: wesele w Warszawie

Postautor: dchudy91 » 28 sie 2019, 12:44

My mamy wesele zaplanowane na końcówkę sierpnia i tak się zastanawiam co myślicie o zwyczaju upominków dla gości. Chodzi mi o jakiś drobiazg, który dostanie każdy gość. Jakieś ozdobne mydełko albo mały słoiczek miodu. Kilka propozycji widziałam też na Myślę, że to miły zwyczaj, a Wy co sądzicie?
Pomysł fajny, a inspiracji możesz poszukać jeszcze w poradniku ślubnym.
faktycznie cenne porady :)
dchudy91
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2019, 12:42


Re: wesele w Warszawie

Postautor: Ciastko81 » 01 wrz 2021, 10:34

Dla panny młodej modę polecić mobilny salon urody Wellmetime fryzjer ślubny i makijaż z dojazdem Warszawa. Sama korzystałam przy okazji mojego ślubu, byłam zachwycona efektem końcowym, dziewczyny świetnie doradziły i też słuchały moich oczekiwań.
Ciastko81
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:07

Re: wesele w Warszawie

Postautor: hubert37 » 01 wrz 2021, 20:56

Jak wesele to i zaproszenia muszą być, a jak zaproszenia to tylko w Printing House https://printinghouse.pl/druk-zaproszen/
hubert37
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 31 sie 2021, 12:30

Re: wesele w Warszawie

Postautor: KarolMas » 10 mar 2022, 15:59

Jeżeli szukacie wyjątkowych dodatków na wesele to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również zastanowili się nad pokazem fajerwerków i jeżeli chodzi o ich wybór to mogę polecić firmę https://fajerwerkilider.pl/ gdzie możecie je kupić, ale również zamówić taką usługę. U nas było to naprawdę świetne i co najważniejsze wszyscy goście byli zachwyceni tak samo jak my. Pozdrawiam serdecznie i pięknego wesela życzę :)
KarolMas
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2021, 22:54

Re: wesele w Warszawie

Postautor: sakbus » 13 mar 2022, 2:03

Jeśli wesele to na pewno będziecie poszukiwać alkoholu. Podrzucam tylko linka do hurtowni alkoholu gdzie znajdziecie bardzo dobre ceny na wódkę, wino, whiskey i inne alkohole na wesele :)
sakbus
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2022, 1:59


Re: wesele w Warszawie

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 20:18

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości